TRANGIA SPORÁK 25-3/UL
Kód: SURTRGPGA0005Podrobný popis
TRANGIA SPORÁK 25-3/UL| Farba | Strieborná |
| Počet varných zón | 1 zone(s) |
| Kapacita hrnca | 1,75 l |
| Priemer panvice | 22 cm |
| Jednoduchá preprava | Áno |
| Vešiak na palice | Áno |
| Objem kastróla 2 | 1,5 l |
| Hmotnosť | 895 g |
| Rozmery po zložení | 220 x 105 mm |
| Dĺžka popruhu | 68 cm |
| Upozornenia | Do not use near flammable materials., Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste., Avoid direct contact with skin and eyes. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Burners |
|---|---|
| EAN: | 7315081402531 |
| Farba: | Strieborná |
| Počet varných zón: | 1 zone(s) |
| Kapacita hrnca: | 1,75 l |
| Priemer panvice: | 22 cm |
| Jednoduchá preprava: | Áno |
| Vešiak na palice: | Áno |
| Objem kastróla 2: | 1,5 l |
| Hmotnosť: | 895 g |
| Rozmery po zložení: | 220 x 105 mm |
| Dĺžka popruhu: | 68 cm |
| Upozornenia: | Do not use near flammable materials., Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste., Avoid direct contact with skin and eyes. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
