Optoma X309ST dátový projektor Stolný projektor 3700 ANSI lúmenov DLP XGA (1024x768) Kompatibilný s 3D Biela farba
Kód: SYSOPAPBI0071Podrobný popis
Optoma X309ST dátový projektor Stolný projektor 3700 ANSI lúmenov DLP XGA (1024x768) Kompatibilný s 3D Biela farba| Vstup striedavého napätia | Áno |
| PC vstup (D-Sub) | Áno |
| PC Audio výstup | Áno |
| Verzia HDMI | 1.4a |
| DVI port | Nie |
| Typ sériového rozhrania | RS-232 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet VGA portov | 2 |
| Audiovstup | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Typ konektora HDMI | Plná veľkosť |
| Kompozitný video vstup | 1 |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Vrátane batérií | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Jazyky ponuky (OSD) | Angličtina, Francúzština, Dánsky, Fínsky, Holandčina, Japončina, Maďarčina, Nemčina, Španielčina, Gréčtina, Taliančina, Čeština, Nórsky, Turečtina, Perzská, Indonézština, Švédsky, Ruský, Tradičná čínština, Vietnamčina, Portugalčina, Polština, Arabčina, Rumunčina, Zjednodušená čínština |
| Ochrana heslom | Áno |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Úroveň hluku | 26 dB |
| Počet OSD jazykov | 25 |
| Šírka | 316 mm |
| Hĺbka | 244 mm |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Výška | 108 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Napájací zdroj | AC |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotreba energie (max) | 225 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Spotreba elektrickej energie | 187 W |
| Vstavaný displej | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Smart TV | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Slot pre zámok | Áno |
| Postavenie na trhu | Prezentácia |
| Farba | Biela |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Podporované videomódy | 480p, 576i, 720p, 480i, 576p, 1080i, 1080p |
| 3D kompatibilita | Áno |
| Full HD | Nie |
| Podporované grafické rozlíšenie | 1920 x 1080 (HD 1080), 800 x 600 (SVGA), 1280 x 768 (WXGA), 1600 x 1200 (UXGA), 640 x 480 (VGA), 1280 x 720 (HD 720), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 800 (WXGA) |
| Formát analógového signálu | PAL H, NTSC, PAL M, SECAM K1, NTSC 3.58, PAL G, PAL D, SECAM D, SECAM K, PAL, PAL I, SECAM, NTSC 4.43, SECAM L, PAL 4.43, SECAM 4.25/4.4, PAL B, PAL N, SECAM G, NTSC M, SECAM B, NTSC J |
| Podporované formáty 3D | Hore a dolu, Balenie rámu, Vedľa seba |
| RMS výkon | 10 W |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 1 |
| Pevná ohnisková vzdialenosť | 7,15 mm |
| Offset | 115% |
| Pomer vzdialenosti a šírky | 0.617:1 |
| Upozornenia | Be careful when replacing the projector lamp as it can be very hot., Avoid placing the projector in high humidity areas to prevent damage to the unit., Do not look directly into the lens of the projector during operation to avoid damage to your eyes. |
| Podporované pomery strán | 16:9, 4:3 |
| Natívne rozlíšenie projektora | XGA (1024x768) |
| Projekčné technológie | DLP |
| Vertikálna korekcia uhlu | -40 - 40° |
| Premietacia vzdialenosť | 0,4 - 3,1 m |
| Kompatibilná obrazová veľkosť | 810,3 - 6281,4 mm (31.9 - 247.3") |
| Rozsah zvislého snímania | 50 - 85 Hz |
| Rozsah vodorovného snímania | 15,38 - 91,15 kHz |
| Natívny pomer strán | 4:3 |
| Jas projektoru | 3700 ANSI lumen |
| Kontrastný pomer (typický) | 25000:1 |
| Jednotnosť | 75% |
| Životnosť zdroja svetla | 6000 h |
| Životnosť svetelného zdroja (ekonomický režim) | 10000 h |
| Typ svetelného zdroja | Lampa |
| Napájanie svetelného zdroja | 203 W |
| Počet lámp | 1 lámp |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Business projectors |
|---|---|
| EAN: | 5055387664975 |
| Vstup striedavého napätia: | Áno |
| PC vstup (D-Sub): | Áno |
| PC Audio výstup: | Áno |
| Verzia HDMI: | 1.4a |
| DVI port: | Nie |
| Typ sériového rozhrania: | RS-232 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet VGA portov: | 2 |
| Audiovstup: | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Typ konektora HDMI: | Plná veľkosť |
| Kompozitný video vstup: | 1 |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Jazyky ponuky (OSD): | Angličtina, Francúzština, Dánsky, Fínsky, Holandčina, Japončina, Maďarčina, Nemčina, Španielčina, Gréčtina, Taliančina, Čeština, Nórsky, Turečtina, Perzská, Indonézština, Švédsky, Ruský, Tradičná čínština, Vietnamčina, Portugalčina, Polština, Arabčina, Rumunčina, Zjednodušená čínština |
| Ochrana heslom: | Áno |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Úroveň hluku: | 26 dB |
| Počet OSD jazykov: | 25 |
| Šírka: | 316 mm |
| Hĺbka: | 244 mm |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Výška: | 108 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Napájací zdroj: | AC |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotreba energie (max): | 225 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Spotreba elektrickej energie: | 187 W |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| Smart TV: | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Postavenie na trhu: | Prezentácia |
| Farba: | Biela |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Podporované videomódy: | 480p, 576i, 720p, 480i, 576p, 1080i, 1080p |
| 3D kompatibilita: | Áno |
| Full HD: | Nie |
| Podporované grafické rozlíšenie: | 1920 x 1080 (HD 1080), 800 x 600 (SVGA), 1280 x 768 (WXGA), 1600 x 1200 (UXGA), 640 x 480 (VGA), 1280 x 720 (HD 720), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 800 (WXGA) |
| Formát analógového signálu: | PAL H, NTSC, PAL M, SECAM K1, NTSC 3.58, PAL G, PAL D, SECAM D, SECAM K, PAL, PAL I, SECAM, NTSC 4.43, SECAM L, PAL 4.43, SECAM 4.25/4.4, PAL B, PAL N, SECAM G, NTSC M, SECAM B, NTSC J |
| Podporované formáty 3D: | Hore a dolu, Balenie rámu, Vedľa seba |
| RMS výkon: | 10 W |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 1 |
| Pevná ohnisková vzdialenosť: | 7,15 mm |
| Offset: | 115% |
| Pomer vzdialenosti a šírky: | 0.617:1 |
| Upozornenia: | Be careful when replacing the projector lamp as it can be very hot., Avoid placing the projector in high humidity areas to prevent damage to the unit., Do not look directly into the lens of the projector during operation to avoid damage to your eyes. |
| Podporované pomery strán: | 16:9, 4:3 |
| Natívne rozlíšenie projektora: | XGA (1024x768) |
| Projekčné technológie: | DLP |
| Vertikálna korekcia uhlu: | -40 - 40° |
| Premietacia vzdialenosť: | 0,4 - 3,1 m |
| Kompatibilná obrazová veľkosť: | 810,3 - 6281,4 mm (31.9 - 247.3") |
| Rozsah zvislého snímania: | 50 - 85 Hz |
| Rozsah vodorovného snímania: | 15,38 - 91,15 kHz |
| Natívny pomer strán: | 4:3 |
| Jas projektoru: | 3700 ANSI lumen |
| Kontrastný pomer (typický): | 25000:1 |
| Jednotnosť: | 75% |
| Životnosť zdroja svetla: | 6000 h |
| Životnosť svetelného zdroja (ekonomický režim): | 10000 h |
| Typ svetelného zdroja: | Lampa |
| Napájanie svetelného zdroja: | 203 W |
| Počet lámp: | 1 lámp |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
