Optoma ZH450 dataprojektor Štandardný projektor 4500 ANSI lumen DLP 1080p (1920x1080) 3D kompatibilita Biela
Kód: SYSOPAPBI0113Podrobný popis
Optoma ZH450 dataprojektor Štandardný projektor 4500 ANSI lumen DLP 1080p (1920x1080) 3D kompatibilita Biela| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Počet HDMI portov | 2 |
| DVI port | Nie |
| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Verzia HDMI | 2.0 |
| DC-in konektor | Áno |
| Počet USB 2.0 Type-A portov | 1 |
| Typ sériového rozhrania | RJ-45, RS-232 |
| Typ konektora HDMI | Plná veľkosť |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Jazyky ponuky (OSD) | Tradičná čínština, Vietnamčina, Holandčina, Ruský, Francúzština, Rumunčina, Švédsky, Japončina, Zjednodušená čínština, Dánsky, Čeština, Nórsky, Turečtina, Angličtina, Polština, Arabčina, Nemčina, Španielčina, Taliančina, Portugalčina |
| Ochrana heslom | Áno |
| Interaktívne | Nie |
| Počet OSD jazykov | 26 |
| Úroveň hluku | 29 dB |
| Certifikácia | IP6X |
| Výška | 114 mm |
| Šírka | 274 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 4,2 kg |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Hĺbka | 216 mm |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (max) | 173 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Napájací zdroj | AC |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotreba (úsporný režim) | 119 W |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Farba | Biela |
| Postavenie na trhu | Prezentácia |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Slot pre zámok | Áno |
| Typ produktu | Štandardný projektor |
| Neobsahuje | Ortuť |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Prevádzková nadmorská výška | 0 - 2500 m |
| Typ batérie | CR2025 |
| 3D kompatibilita | Áno |
| Podporované videomódy | 720p, 480p, 1080i, 576i, 480i, 1080p, 576p |
| Podporované grafické rozlíšenie | 800 x 600 (SVGA), 1920 x 1080 (HD 1080), 1600 x 1200 (UXGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 800 (WXGA), 640 x 480 (VGA) |
| Full HD | Áno |
| Formát analógového signálu | NTSC 3.58, PAL G, PAL M, SECAM K1, SECAM B, PAL H, SECAM D, SECAM K, SECAM L, PAL 4.43, SECAM 4.25/4.4, NTSC M, NTSC 4.43, PAL I, SECAM G, NTSC J, PAL B, PAL N |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| RMS výkon | 15 W |
| Ohnisková vzdialenosť | 20.91 - 32.62 mm |
| Offset | 116% |
| Možnosti zoomu | Áno |
| Typ zoomu | Manuálne |
| Pomer vzdialenosti a šírky | 1.4:1 ~ 2.24:1 |
| Pomer zoomu | 1.6:1 |
| Upozornenia | Avoid placing the projector in high humidity areas to prevent damage to the unit., Be careful when replacing the projector lamp as it can be very hot., Do not look directly into the lens of the projector during operation to avoid damage to your eyes. |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Dynamický kontrast | 2000000:1 |
| Kontrastný pomer (typický) | 300000:1 |
| Jednotnosť | 75% |
| Kompatibilná obrazová veľkosť | 508 - 8178,8 mm (20 - 322") |
| Projekčné technológie | DLP |
| Počet farieb | 1,073 miliárd farieb |
| Vertikálna korekcia uhlu | -30 - 30° |
| Natívne rozlíšenie projektora | 1080p (1920x1080) |
| Podporované pomery strán | 4:3, 16:9, 16:10 |
| Rozsah vodorovného snímania | 15 - 140 kHz |
| Horizontálna korekcia uhlu | -30 - 30° |
| Premietacia vzdialenosť | 1 - 10 m |
| Jas projektoru | 4500 ANSI lumen |
| Rozsah zvislého snímania | 24 - 120 Hz |
| Typ svetelného zdroja | Laser |
| Životnosť zdroja svetla | 30000 h |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Business projectors |
|---|---|
| EAN: | 5055387666825 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| DVI port: | Nie |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.0 |
| DC-in konektor: | Áno |
| Počet USB 2.0 Type-A portov: | 1 |
| Typ sériového rozhrania: | RJ-45, RS-232 |
| Typ konektora HDMI: | Plná veľkosť |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Jazyky ponuky (OSD): | Tradičná čínština, Vietnamčina, Holandčina, Ruský, Francúzština, Rumunčina, Švédsky, Japončina, Zjednodušená čínština, Dánsky, Čeština, Nórsky, Turečtina, Angličtina, Polština, Arabčina, Nemčina, Španielčina, Taliančina, Portugalčina |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Interaktívne: | Nie |
| Počet OSD jazykov: | 26 |
| Úroveň hluku: | 29 dB |
| Certifikácia: | IP6X |
| Výška: | 114 mm |
| Šírka: | 274 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 4,2 kg |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Hĺbka: | 216 mm |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (max): | 173 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Napájací zdroj: | AC |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotreba (úsporný režim): | 119 W |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Farba: | Biela |
| Postavenie na trhu: | Prezentácia |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Typ produktu: | Štandardný projektor |
| Neobsahuje: | Ortuť |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Prevádzková nadmorská výška: | 0 - 2500 m |
| Typ batérie: | CR2025 |
| 3D kompatibilita: | Áno |
| Podporované videomódy: | 720p, 480p, 1080i, 576i, 480i, 1080p, 576p |
| Podporované grafické rozlíšenie: | 800 x 600 (SVGA), 1920 x 1080 (HD 1080), 1600 x 1200 (UXGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 800 (WXGA), 640 x 480 (VGA) |
| Full HD: | Áno |
| Formát analógového signálu: | NTSC 3.58, PAL G, PAL M, SECAM K1, SECAM B, PAL H, SECAM D, SECAM K, SECAM L, PAL 4.43, SECAM 4.25/4.4, NTSC M, NTSC 4.43, PAL I, SECAM G, NTSC J, PAL B, PAL N |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| RMS výkon: | 15 W |
| Ohnisková vzdialenosť: | 20.91 - 32.62 mm |
| Offset: | 116% |
| Možnosti zoomu: | Áno |
| Typ zoomu: | Manuálne |
| Pomer vzdialenosti a šírky: | 1.4:1 ~ 2.24:1 |
| Pomer zoomu: | 1.6:1 |
| Upozornenia: | Avoid placing the projector in high humidity areas to prevent damage to the unit., Be careful when replacing the projector lamp as it can be very hot., Do not look directly into the lens of the projector during operation to avoid damage to your eyes. |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Dynamický kontrast: | 2000000:1 |
| Kontrastný pomer (typický): | 300000:1 |
| Jednotnosť: | 75% |
| Kompatibilná obrazová veľkosť: | 508 - 8178,8 mm (20 - 322") |
| Projekčné technológie: | DLP |
| Počet farieb: | 1,073 miliárd farieb |
| Vertikálna korekcia uhlu: | -30 - 30° |
| Natívne rozlíšenie projektora: | 1080p (1920x1080) |
| Podporované pomery strán: | 4:3, 16:9, 16:10 |
| Rozsah vodorovného snímania: | 15 - 140 kHz |
| Horizontálna korekcia uhlu: | -30 - 30° |
| Premietacia vzdialenosť: | 1 - 10 m |
| Jas projektoru: | 4500 ANSI lumen |
| Rozsah zvislého snímania: | 24 - 120 Hz |
| Typ svetelného zdroja: | Laser |
| Životnosť zdroja svetla: | 30000 h |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
