Defenzo Spiro AC7 5m
Kód: LPEDFEKAB0004Podrobný popis
Defenzo Spiro AC7 5m| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -30 - 50 °C |
| Farba | Čierna |
| Záručná lehota | 2 rok / roky |
| Dĺžka kábla | 5 m |
| Príkon | 7000 W |
| Vstupná frekvencia adaptéru | 50/60 Hz |
| Pripojenie do auta | Typ 2 |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP55 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cables |
|---|---|
| EAN: | 5907731319331 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -30 - 50 °C |
| Farba: | Čierna |
| Záručná lehota: | 2 rok / roky |
| Dĺžka kábla: | 5 m |
| Príkon: | 7000 W |
| Vstupná frekvencia adaptéru: | 50/60 Hz |
| Pripojenie do auta: | Typ 2 |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP55 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
