Fearplast Toaleta pre hlodavce
Kód: DLZFPAHIP0004Podrobný popis
Fearplast Toaleta pre hlodavce| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Model | Rohová toaleta |
| Farba | Biela |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Materiál | Technopolymeru |
| Kategória | Pre králika |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Kategória produktu | Ostatné príslušenstvo |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 185 mm |
| Hĺbka | 270 mm |
| Hmotnosť | 200 g |
| Množstvo | 1 |
| Upozornenia | The product is not intended for consumption, keep away from children., Regularly check the product for damage to ensure your pet's safety., Clean the product in accordance with the manufacturer's instructions to avoid damaging the material. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages - equipment |
|---|---|
| EAN: | 8010690098852 |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Model: | Rohová toaleta |
| Farba: | Biela |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Materiál: | Technopolymeru |
| Kategória: | Pre králika |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Kategória produktu: | Ostatné príslušenstvo |
| Šírka: | 370 mm |
| Výška: | 185 mm |
| Hĺbka: | 270 mm |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Množstvo: | 1 |
| Upozornenia: | The product is not intended for consumption, keep away from children., Regularly check the product for damage to ensure your pet's safety., Clean the product in accordance with the manufacturer's instructions to avoid damaging the material. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
