FERPLAST L 373 - Vyhliadková terasa v klietke
Kód: DLZFPAKLA0012Podrobný popis
FERPLAST L 373 - Vyhliadková terasa v klietke| Materiál | Technopolymeru |
| Farba | Šedá |
| Kategória produktu | Ostatné príslušenstvo |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Kategória | Pre hlodavce |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Fretka, hlodavec |
| Typ produktu | Polica |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Typ zvieraťa | Fretka, hlodavec |
| Výška | 380 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Hĺbka | 330 mm |
| Hmotnosť | 70 g |
| Upozornenia | Clean the product in accordance with the manufacturer's instructions to avoid damaging the material., Regularly check the product for damage to ensure your pet's safety., The product is not intended for consumption, keep away from children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages - equipment |
|---|---|
| EAN: | 8010690057200 |
| Materiál: | Technopolymeru |
| Farba: | Šedá |
| Kategória produktu: | Ostatné príslušenstvo |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Kategória: | Pre hlodavce |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Fretka, hlodavec |
| Typ produktu: | Polica |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Typ zvieraťa: | Fretka, hlodavec |
| Výška: | 380 mm |
| Šírka: | 380 mm |
| Hĺbka: | 330 mm |
| Hmotnosť: | 70 g |
| Upozornenia: | Clean the product in accordance with the manufacturer's instructions to avoid damaging the material., Regularly check the product for damage to ensure your pet's safety., The product is not intended for consumption, keep away from children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
