C&C Modulárna klietka 4x2 145 x 75 cm čierna
Kód: DLZCDCKLA0006Podrobný popis
C&C Modulárna klietka 4x2 145 x 75 cm čierna| Kategória | Pre ježka, Pre králika, Pre myši a potkany, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika, Pre morča |
| Otočné kolieska | Nie |
| Typ produktu | Klietka |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Typ zvieraťa | Hlodavce |
| Farba | Čierna |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Morské prasa |
| Kategória produktu | Klietka |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Šírka | 1450 mm |
| Výška | 750 mm |
| Hĺbka | 370 mm |
| Hmotnosť | 8 kg |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5065006565149 |
| Kategória: | Pre ježka, Pre králika, Pre myši a potkany, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika, Pre morča |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Typ produktu: | Klietka |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Typ zvieraťa: | Hlodavce |
| Farba: | Čierna |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Morské prasa |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Šírka: | 1450 mm |
| Výška: | 750 mm |
| Hĺbka: | 370 mm |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
