C&C Modulárna klietka 4x2 145 x 75 cm strieborná
Kód: DLZCDCKLA0005Podrobný popis
C&C Modulárna klietka 4x2 145 x 75 cm strieborná| Typ zvieraťa | Hlodavce |
| Otočné kolieska | Nie |
| Kategória produktu | Klietka |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Typ produktu | Klietka |
| Farba | Strieborná |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Morské prasa |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Kategória | Pre myši a potkany, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika, Pre ježka, Pre králika, Pre morča |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Šírka | 1450 mm |
| Výška | 750 mm |
| Hĺbka | 370 mm |
| Hmotnosť | 8 kg |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5065006565156 |
| Typ zvieraťa: | Hlodavce |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Typ produktu: | Klietka |
| Farba: | Strieborná |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Morské prasa |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Kategória: | Pre myši a potkany, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika, Pre ježka, Pre králika, Pre morča |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Šírka: | 1450 mm |
| Výška: | 750 mm |
| Hĺbka: | 370 mm |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
