C&C modulárna klietka 5x2 prasa králik ježko čierna 180 x 75 x 37 cm
Kód: DLZCDCKLA0010Podrobný popis
C&C modulárna klietka 5x2 prasa králik ježko čierna 180 x 75 x 37 cm| Kategória | Pre myši a potkany, Pre morča, Pre králika, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika |
| Kategória produktu | Klietka |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Otočné kolieska | Nie |
| Farba | Čierna |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Typ zvieraťa | Morské prasa |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Typ produktu | Klietka |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Morské prasa |
| Dĺžka | 1800 mm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 750 mm |
| Hmotnosť | 8,5 kg |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5065006565187 |
| Kategória: | Pre myši a potkany, Pre morča, Pre králika, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Typ zvieraťa: | Morské prasa |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Typ produktu: | Klietka |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Morské prasa |
| Dĺžka: | 1800 mm |
| Šírka: | 370 mm |
| Výška: | 750 mm |
| Hmotnosť: | 8,5 kg |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
