C&C modulárna klietka 5x2 prasa králik ježko strieborná 180 x 75 x 37 cm
Kód: DLZCDCKLA0007Podrobný popis
C&C modulárna klietka 5x2 prasa králik ježko strieborná 180 x 75 x 37 cm| Otočné kolieska | Nie |
| Typ produktu | Klietka |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky, Leto s domácim miláčikom |
| Kategória produktu | Klietka |
| Kategória | Pre morča, Pre králika, Pre ježka, Pre myši a potkany, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika |
| Typ zvieraťa | Hlodavce |
| Farba | Strieborná |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Výška | 750 mm |
| Hĺbka | 370 mm |
| Šírka | 1800 mm |
| Hmotnosť | 8,5 kg |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5065006565194 |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Typ produktu: | Klietka |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky, Leto s domácim miláčikom |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Kategória: | Pre morča, Pre králika, Pre ježka, Pre myši a potkany, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika |
| Typ zvieraťa: | Hlodavce |
| Farba: | Strieborná |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Výška: | 750 mm |
| Hĺbka: | 370 mm |
| Šírka: | 1800 mm |
| Hmotnosť: | 8,5 kg |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
