C&C modulárna klietka jednopodlažná 4x2 + podkrovie 2x1 + čierna rampa
Kód: DLZCDCKLA0009Podrobný popis
C&C modulárna klietka jednopodlažná 4x2 + podkrovie 2x1 + čierna rampa| Kategória | Pre morča, Pre myši a potkany, Pre králika, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika, Pre ježka |
| Typ produktu | Klietka |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Materiál | Technopolymeru, Kov |
| Typ zvieraťa | Morské prasa |
| Kategória produktu | Klietka |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Morské prasa |
| Otočné kolieska | Nie |
| Farba | Čierna |
| Šírka | 1450 mm |
| Hĺbka | 750 mm |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Výška | 750 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5065006565262 |
| Kategória: | Pre morča, Pre myši a potkany, Pre králika, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika, Pre ježka |
| Typ produktu: | Klietka |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Materiál: | Technopolymeru, Kov |
| Typ zvieraťa: | Morské prasa |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Morské prasa |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Šírka: | 1450 mm |
| Hĺbka: | 750 mm |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Výška: | 750 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
