FERPLAST Barn 120 - klietka pre morča a králika
Kód: DLZFPAKLA0025Podrobný popis
FERPLAST Barn 120 - klietka pre morča a králika| Typ produktu | Klietka |
| Vybavenie | Fontána, Misa, Poschodie |
| Typ zvieraťa | Králik, morča |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Materiál | Kov, Plast |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Králik, Morča |
| Farba | Šedá |
| Kategória produktu | Klietka |
| Kategória | Pre morča, Pre králika, Pre myši a potkany, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika |
| Hĺbka | 580 mm |
| Šírka | 1190 mm |
| Hmotnosť | 9,8 kg |
| Výška | 770 mm |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 8010690172521 |
| Typ produktu: | Klietka |
| Vybavenie: | Fontána, Misa, Poschodie |
| Typ zvieraťa: | Králik, morča |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Králik, Morča |
| Farba: | Šedá |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Kategória: | Pre morča, Pre králika, Pre myši a potkany, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika |
| Hĺbka: | 580 mm |
| Šírka: | 1190 mm |
| Hmotnosť: | 9,8 kg |
| Výška: | 770 mm |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
