FERPLAST Casita 80 – klietka pre morčatá a králiky
Kód: DLZFPAKLA0020Podrobný popis
FERPLAST Casita 80 – klietka pre morčatá a králiky| Kategória | Pre škrečka, Pre králika, Pre myši a potkany, Pre nočného vtáčika |
| Materiál | Kov, Plast |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Vybavenie | Poschodie, Fontána, Misa |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Farba | Šedá |
| Typ zvieraťa | Králik, morča |
| Typ produktu | Klietka |
| Kategória produktu | Klietka |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Morské prasa |
| Hĺbka | 480 mm |
| Šírka | 780 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hmotnosť | 4,62 kg |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 8010690092546 |
| Kategória: | Pre škrečka, Pre králika, Pre myši a potkany, Pre nočného vtáčika |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Vybavenie: | Poschodie, Fontána, Misa |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Farba: | Šedá |
| Typ zvieraťa: | Králik, morča |
| Typ produktu: | Klietka |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Morské prasa |
| Hĺbka: | 480 mm |
| Šírka: | 780 mm |
| Výška: | 500 mm |
| Hmotnosť: | 4,62 kg |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
