FERPLAST Cavie 80 - klietka pre mor
Kód: DLZFPAKLA0018Podrobný popis
FERPLAST Cavie 80 - klietka pre mor| Kategória produktu | Klietka |
| Materiál | Kov, Plast |
| Vybavenie | Poschodie, Fontána, Misa |
| Kategória | Pre hlodavce |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Morské prasa |
| Typ zvieraťa | Morské prasa |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Farba | Šedá |
| Typ produktu | Klietka |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Hmotnosť | 3,83 kg |
| Šírka | 770 mm |
| Výška | 480 mm |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 8010690101583 |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Vybavenie: | Poschodie, Fontána, Misa |
| Kategória: | Pre hlodavce |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Morské prasa |
| Typ zvieraťa: | Morské prasa |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Farba: | Šedá |
| Typ produktu: | Klietka |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Hmotnosť: | 3,83 kg |
| Šírka: | 770 mm |
| Výška: | 480 mm |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
