FERPLAST Combi 1 - klietka pre škrečka
Kód: DLZFPAKLA0009Podrobný popis
FERPLAST Combi 1 - klietka pre škrečka| Typ zvieraťa | škrečok |
| Typ produktu | Klietka |
| Vybavenie | Misa, Chata, Navijak, Fontána |
| Séria | FERPLAST Combi |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Materiál | Technopolymeru |
| Farba | Zelená |
| Kategória | Pre škrečka |
| Kategória produktu | Klietka |
| Výška | 225 mm |
| Hĺbka | 295 mm |
| Hmotnosť | 1,46 kg |
| Šírka | 405 mm |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 8010690060552 |
| Typ zvieraťa: | škrečok |
| Typ produktu: | Klietka |
| Vybavenie: | Misa, Chata, Navijak, Fontána |
| Séria: | FERPLAST Combi |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Materiál: | Technopolymeru |
| Farba: | Zelená |
| Kategória: | Pre škrečka |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Výška: | 225 mm |
| Hĺbka: | 295 mm |
| Hmotnosť: | 1,46 kg |
| Šírka: | 405 mm |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
