FERPLAST Furet Plus - klietka
Kód: DLZFPAKLA0019Podrobný popis
FERPLAST Furet Plus - klietka| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Fretka, hlodavec |
| Vybavenie | Fontána, Hojdačka, Misa, Poschodie |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Kategória | Pre fretku, Pre veveričku |
| Materiál | Kov, Plast |
| Typ produktu | Klietka |
| Farba | Šedá |
| Séria | FERPLAST Furet |
| Kategória produktu | Klietka |
| Typ zvieraťa | Fretka |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Hĺbka | 480 mm |
| Šírka | 780 mm |
| Hmotnosť | 7 kg |
| Výška | 700 mm |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 8010690056760 |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Fretka, hlodavec |
| Vybavenie: | Fontána, Hojdačka, Misa, Poschodie |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Kategória: | Pre fretku, Pre veveričku |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Typ produktu: | Klietka |
| Farba: | Šedá |
| Séria: | FERPLAST Furet |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Typ zvieraťa: | Fretka |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Hĺbka: | 480 mm |
| Šírka: | 780 mm |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| Výška: | 700 mm |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
