FERPLAST Rabbit 100 - klietka
Kód: DLZFPAKLA0016Podrobný popis
FERPLAST Rabbit 100 - klietka| Vybavenie | Misa, Fontána, Poschodie |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Séria | FERPLAST Rabbit |
| Kategória | Pre králika |
| Materiál | Kov, Plast |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Farba | Šedá |
| Typ produktu | Klietka |
| Kategória produktu | Klietka |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Typ zvieraťa | Zajac |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Zajac |
| Hĺbka | 570 mm |
| Šírka | 950 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hmotnosť | 5,3 kg |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 8010690101590 |
| Vybavenie: | Misa, Fontána, Poschodie |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Séria: | FERPLAST Rabbit |
| Kategória: | Pre králika |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Farba: | Šedá |
| Typ produktu: | Klietka |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Typ zvieraťa: | Zajac |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Zajac |
| Hĺbka: | 570 mm |
| Šírka: | 950 mm |
| Výška: | 460 mm |
| Hmotnosť: | 5,3 kg |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
