FERPLAST Rabbit 140 Plus - Klietka pre králika
Kód: DLZFPAKLA0029Podrobný popis
FERPLAST Rabbit 140 Plus - Klietka pre králika| Kategória produktu | Klietka |
| Kategória | Pre králika |
| Materiál | Kov, Plast |
| Farba | Biela, Bordeaux |
| Typ produktu | Klietka |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Typ zvieraťa | Zajac |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Zajac |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Skladacie | Áno |
| Vybavenie | Poschodie, Drevený dom, Misa, Fontána |
| Šírka | 1420 mm |
| Hĺbka | 600 mm |
| Výška | 500 mm |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 8010690142883 |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Kategória: | Pre králika |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Farba: | Biela, Bordeaux |
| Typ produktu: | Klietka |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Typ zvieraťa: | Zajac |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Zajac |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Skladacie: | Áno |
| Vybavenie: | Poschodie, Drevený dom, Misa, Fontána |
| Šírka: | 1420 mm |
| Hĺbka: | 600 mm |
| Výška: | 500 mm |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
