FERPLAST Stodola 80 - Klietka
Kód: DLZFPAKLA0023Podrobný popis
FERPLAST Stodola 80 - Klietka| Kategória | Pre morča, Pre králika |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Materiál | Kov, Plast |
| Typ zvieraťa | Králik, morča |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Králik, Morča |
| Kategória produktu | Klietka |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Typ produktu | Klietka |
| Farba | Šedá |
| Vybavenie | Poschodie, Misa, Fontána |
| Hĺbka | 480 mm |
| Hmotnosť | 5,4 kg |
| Výška | 650 mm |
| Šírka | 780 mm |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 8010690172484 |
| Kategória: | Pre morča, Pre králika |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Typ zvieraťa: | Králik, morča |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Králik, Morča |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Typ produktu: | Klietka |
| Farba: | Šedá |
| Vybavenie: | Poschodie, Misa, Fontána |
| Hĺbka: | 480 mm |
| Hmotnosť: | 5,4 kg |
| Výška: | 650 mm |
| Šírka: | 780 mm |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
