INTER-ZOO Bernie mokka - klietka pre hlodavce - 100 x 54 x 39cm
Kód: DMZINZKLA0017Podrobný popis
INTER-ZOO Bernie mokka - klietka pre hlodavce - 100 x 54 x 39cm| Kategória | Pre hlodavce, Pre myši a potkany, Pre škrečka |
| Kategória produktu | Klietka |
| Materiál | Kov, Plast |
| Farba | Mokka |
| Hĺbka | 540 mm |
| Šírka | 1000 mm |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Výška | 390 mm |
| Hmotnosť | 5,2 kg |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5907600701311 |
| Kategória: | Pre hlodavce, Pre myši a potkany, Pre škrečka |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Farba: | Mokka |
| Hĺbka: | 540 mm |
| Šírka: | 1000 mm |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Výška: | 390 mm |
| Hmotnosť: | 5,2 kg |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
