INTER-ZOO Bob + Wood beige - klietka pre škrečka
Kód: DMZINZKLA0008Podrobný popis
INTER-ZOO Bob + Wood beige - klietka pre škrečka| Materiál | Plast, Kov, Drevo |
| Farba | Béžová |
| Kategória | Pre škrečka, Pre hlodavce |
| Vybavenie | Misa, Navijak, Chata, Poschodie |
| Kategória produktu | Klietka |
| Výška odpadkového koša | 12 cm |
| Šírka | 780 mm |
| Hĺbka | 480 mm |
| Výška | 360 mm |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Rozstup tyčí | 10 mm |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5907600701083 |
| Materiál: | Plast, Kov, Drevo |
| Farba: | Béžová |
| Kategória: | Pre škrečka, Pre hlodavce |
| Vybavenie: | Misa, Navijak, Chata, Poschodie |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Výška odpadkového koša: | 12 cm |
| Šírka: | 780 mm |
| Hĺbka: | 480 mm |
| Výška: | 360 mm |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Rozstup tyčí: | 10 mm |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
