INTER-ZOO Bob + Wood black - klietka pre škrečka
Kód: DMZINZKLA0007Podrobný popis
INTER-ZOO Bob + Wood black - klietka pre škrečka| Kategória | Pre hlodavce, Pre škrečka |
| Kategória produktu | Klietka |
| Materiál | Drevo, Kov, Plast |
| Vybavenie | Poschodie, Chata, Navijak, Misa |
| Farba | Čierna |
| Šírka | 480 mm |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Hĺbka | 780 mm |
| Hmotnosť | 3,6 kg |
| Výška | 360 mm |
| Rozstup tyčí | 10 mm |
| Výška odpadkového koša | 12 cm |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5907600701076 |
| Kategória: | Pre hlodavce, Pre škrečka |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Materiál: | Drevo, Kov, Plast |
| Vybavenie: | Poschodie, Chata, Navijak, Misa |
| Farba: | Čierna |
| Šírka: | 480 mm |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Hĺbka: | 780 mm |
| Hmotnosť: | 3,6 kg |
| Výška: | 360 mm |
| Rozstup tyčí: | 10 mm |
| Výška odpadkového koša: | 12 cm |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
