INTER-ZOO Bob Wood Japandi - klietka pre hlodavce - 78 x 36 x 48cm
Kód: DMZINZKLA0021Podrobný popis
INTER-ZOO Bob Wood Japandi - klietka pre hlodavce - 78 x 36 x 48cm| Vybavenie | Navijak, Chata, Poschodie |
| Materiál | Kov, Plast, Drevo |
| Kategória produktu | Klietka |
| Kategória | Pre myši a potkany, Pre hlodavce, Pre škrečka |
| Farba | Béžová |
| Výška | 360 mm |
| Šírka | 780 mm |
| Hĺbka | 480 mm |
| Hmotnosť | 4,8 kg |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Rozstup tyčí | 11 mm |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5907600701373 |
| Vybavenie: | Navijak, Chata, Poschodie |
| Materiál: | Kov, Plast, Drevo |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Kategória: | Pre myši a potkany, Pre hlodavce, Pre škrečka |
| Farba: | Béžová |
| Výška: | 360 mm |
| Šírka: | 780 mm |
| Hĺbka: | 480 mm |
| Hmotnosť: | 4,8 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Rozstup tyčí: | 11 mm |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
