INTER-ZOO Bunny 80 De Luxe - klietka pre hlodavce - 78 x 48 x 50cm
Kód: DMZINZKLA0015Podrobný popis
INTER-ZOO Bunny 80 De Luxe - klietka pre hlodavce - 78 x 48 x 50cm| Farba | Béžová |
| Kategória | Pre hlodavce, Pre králika, Pre myši a potkany, Pre škrečka |
| Kategória produktu | Klietka |
| Vybavenie | Poschodie, Podávač, Misa |
| Materiál | Plast, Kov, Drevo |
| Hĺbka | 500 mm |
| Šírka | 780 mm |
| Výška | 480 mm |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Hmotnosť | 3,5 kg |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5907600701298 |
| Farba: | Béžová |
| Kategória: | Pre hlodavce, Pre králika, Pre myši a potkany, Pre škrečka |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Vybavenie: | Poschodie, Podávač, Misa |
| Materiál: | Plast, Kov, Drevo |
| Hĺbka: | 500 mm |
| Šírka: | 780 mm |
| Výška: | 480 mm |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Hmotnosť: | 3,5 kg |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
