INTER-ZOO Diego + Wood beige - klietka pre škrečka
Kód: DMZINZKLA0011Podrobný popis
INTER-ZOO Diego + Wood beige - klietka pre škrečka| Vybavenie | Rebrík x 3, Miska x 3, Podlaha x3 |
| Kategória | Pre hlodavce, Pre škrečka |
| Materiál | Drevo, Kov, Plast |
| Kategória produktu | Klietka |
| Farba | Béžová |
| Hĺbka | 480 mm |
| Výška | 800 mm |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Šírka | 780 mm |
| Hmotnosť | 8,75 kg |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5907600701113 |
| Vybavenie: | Rebrík x 3, Miska x 3, Podlaha x3 |
| Kategória: | Pre hlodavce, Pre škrečka |
| Materiál: | Drevo, Kov, Plast |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Farba: | Béžová |
| Hĺbka: | 480 mm |
| Výška: | 800 mm |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Šírka: | 780 mm |
| Hmotnosť: | 8,75 kg |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
