INTER-ZOO Frodo + Plastic Beige - klietka pre škrečka
Kód: DMZINZKLA0010Podrobný popis
INTER-ZOO Frodo + Plastic Beige - klietka pre škrečka| Farba | Béžová |
| Materiál | Kov, Plast |
| Vybavenie | Poschodie x 2 |
| Kategória produktu | Klietka |
| Kategória | Pre škrečka, Pre hlodavce |
| Šírka | 780 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 480 mm |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5907600701106 |
| Farba: | Béžová |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Vybavenie: | Poschodie x 2 |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Kategória: | Pre škrečka, Pre hlodavce |
| Šírka: | 780 mm |
| Výška: | 800 mm |
| Hĺbka: | 480 mm |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
