INTER-ZOO Frodo + Plastic Black - klietka pre škrečka
Kód: DMZINZKLA0009Podrobný popis
INTER-ZOO Frodo + Plastic Black - klietka pre škrečka| Farba | Čierna |
| Materiál | Kov, Plast |
| Kategória | Pre škrečka, Pre hlodavce |
| Kategória produktu | Klietka |
| Vybavenie | Poschodie x 2 |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Šírka | 780 mm |
| Hĺbka | 480 mm |
| Výška | 800 mm |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5907600701090 |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Kategória: | Pre škrečka, Pre hlodavce |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Vybavenie: | Poschodie x 2 |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Šírka: | 780 mm |
| Hĺbka: | 480 mm |
| Výška: | 800 mm |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
