INTER-ZOO Hugo Wood beige - klietka pre hlodavce - 78 x 48 x 58cm
Kód: DMZINZKLA0014Podrobný popis
INTER-ZOO Hugo Wood beige - klietka pre hlodavce - 78 x 48 x 58cm| Kategória produktu | Klietka |
| Vybavenie | Misa x2, Poschodie x 2, Navijak x2, Chata |
| Materiál | Plast, Drevo, Kov |
| Farba | Béžová |
| Kategória | Pre myši a potkany, Pre škrečka, Pre hlodavce |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Výška | 580 mm |
| Šírka | 780 mm |
| Hĺbka | 480 mm |
| Hmotnosť | 6 kg |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5907600701281 |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Vybavenie: | Misa x2, Poschodie x 2, Navijak x2, Chata |
| Materiál: | Plast, Drevo, Kov |
| Farba: | Béžová |
| Kategória: | Pre myši a potkany, Pre škrečka, Pre hlodavce |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Výška: | 580 mm |
| Šírka: | 780 mm |
| Hĺbka: | 480 mm |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
