INTER-ZOO Pinky 3 Zinc Beige - klietka pre škrečka
Kód: DMZINZKLA0002Podrobný popis
INTER-ZOO Pinky 3 Zinc Beige - klietka pre škrečka| Kategória | Pre hlodavce, Pre škrečka |
| Vybavenie | Podlaha x3, Misa, Chata, Navijak |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Kov, Plast |
| Kategória produktu | Klietka |
| Výška | 500 mm |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Hmotnosť | 2,56 kg |
| Hĺbka | 330 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5907600701021 |
| Kategória: | Pre hlodavce, Pre škrečka |
| Vybavenie: | Podlaha x3, Misa, Chata, Navijak |
| Farba: | Béžová |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Výška: | 500 mm |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Hmotnosť: | 2,56 kg |
| Hĺbka: | 330 mm |
| Šírka: | 450 mm |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
