INTER-ZOO Rocky + Terrace beige - klietka pre škrečka
Kód: DMZINZKLA0004Podrobný popis
INTER-ZOO Rocky + Terrace beige - klietka pre škrečka| Vybavenie | Rebrík, Poschodie x 2, Chata, Misa, Navijak |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Kov, Plast |
| Kategória produktu | Klietka |
| Kategória | Pre škrečka, Pre hlodavce |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Hĺbka | 290 mm |
| Výška | 550 mm |
| Hmotnosť | 2,56 kg |
| Šírka | 420 mm |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5907600701045 |
| Vybavenie: | Rebrík, Poschodie x 2, Chata, Misa, Navijak |
| Farba: | Béžová |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Kategória: | Pre škrečka, Pre hlodavce |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Hĺbka: | 290 mm |
| Výška: | 550 mm |
| Hmotnosť: | 2,56 kg |
| Šírka: | 420 mm |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
