INTER-ZOO Rocky + Terrace blue - klietka pre škrečka
Kód: DMZINZKLA0006Podrobný popis
INTER-ZOO Rocky + Terrace blue - klietka pre škrečka| Materiál | Plast, Kov |
| Kategória | Pre škrečka, Pre hlodavce |
| Kategória produktu | Klietka |
| Farba | Modrá |
| Vybavenie | Chata, Navijak, Rebrík, Poschodie x 2, Misa |
| Hmotnosť | 2,56 kg |
| Veľkosť balenia (š x h x v) | 425 x 295 x 325 mm |
| Výška | 550 mm |
| Hĺbka | 290 mm |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Šírka | 420 mm |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5907600701069 |
| Materiál: | Plast, Kov |
| Kategória: | Pre škrečka, Pre hlodavce |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Farba: | Modrá |
| Vybavenie: | Chata, Navijak, Rebrík, Poschodie x 2, Misa |
| Hmotnosť: | 2,56 kg |
| Veľkosť balenia (š x h x v): | 425 x 295 x 325 mm |
| Výška: | 550 mm |
| Hĺbka: | 290 mm |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Šírka: | 420 mm |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
