Pasca na myši Trixie „Trip Trap“
Kód: DLZTXEKLA0004Podrobný popis
Pasca na myši Trixie „Trip Trap“| Typ produktu | Pasca na myši |
| Kategória | Pre myši a potkany, Pre hlodavce |
| Bezpečný pre domáce zvieratá | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Materiál | Technopolymeru |
| Kategória produktu | Čistiace príslušenstvo |
| Typ zvieraťa | Myš |
| Farba | Viacfarebný |
| Veľkosť výrobku | 60 × 45 × 170 mm |
| Hmotnosť | 850 g |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 4011905041926 |
| Typ produktu: | Pasca na myši |
| Kategória: | Pre myši a potkany, Pre hlodavce |
| Bezpečný pre domáce zvieratá: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Materiál: | Technopolymeru |
| Kategória produktu: | Čistiace príslušenstvo |
| Typ zvieraťa: | Myš |
| Farba: | Viacfarebný |
| Veľkosť výrobku: | 60 × 45 × 170 mm |
| Hmotnosť: | 850 g |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
