ZOLUX Cage CLASSIC 80 cm farba: sivá / akvamarínová
Kód: DLZZOUKLA0006Podrobný popis
ZOLUX Cage CLASSIC 80 cm farba: sivá / akvamarínová| Dodávané príslušenstvo v sade | Podávač sena |
| Farba | Šedá |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Typ produktu | Klietka |
| Typ zvieraťa | Morské prasa |
| Kategória | Pre myši a potkany, Pre škrečka |
| Kategória produktu | Klietka |
| Skladacie | Nie |
| Materiál | Kov, Plast |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Hĺbka | 540 mm |
| Šírka | 810 mm |
| Výška | 350 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336020054349 |
| Dodávané príslušenstvo v sade: | Podávač sena |
| Farba: | Šedá |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Typ produktu: | Klietka |
| Typ zvieraťa: | Morské prasa |
| Kategória: | Pre myši a potkany, Pre škrečka |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Skladacie: | Nie |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Hĺbka: | 540 mm |
| Šírka: | 810 mm |
| Výška: | 350 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
