ZOLUX Cage Neo Panas Little so sklenenou kyvetou, čierna
Kód: DLZZOUKLA0019Podrobný popis
ZOLUX Cage Neo Panas Little so sklenenou kyvetou, čierna| Dodávané príslušenstvo v sade | Polička x2, plošina x2, miska, domček, kotúč |
| Kategória produktu | Klietka |
| Kategória | Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika, Pre škrečka |
| Farba | Biela |
| Skladacie | Nie |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Materiál | Sklo, kov |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Typ zvieraťa | Hlodavce |
| Typ produktu | Klietka |
| Hĺbka | 290 mm |
| Šírka | 515 mm |
| Ďalšie informácie | Rozmery sklenenej časti: Š: 51 cm, V: 18 cm, H: 29 cm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336022056242 |
| Dodávané príslušenstvo v sade: | Polička x2, plošina x2, miska, domček, kotúč |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Kategória: | Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika, Pre škrečka |
| Farba: | Biela |
| Skladacie: | Nie |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Materiál: | Sklo, kov |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Typ zvieraťa: | Hlodavce |
| Typ produktu: | Klietka |
| Hĺbka: | 290 mm |
| Šírka: | 515 mm |
| Ďalšie informácie: | Rozmery sklenenej časti: Š: 51 cm, V: 18 cm, H: 29 cm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
