ZOLUX Cage RODY3 SOLO farba: biela
Kód: DLZZOUKLA0024Podrobný popis
ZOLUX Cage RODY3 SOLO farba: biela| Typ produktu | Klietka |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Materiál | Kov, Plast |
| Typ zvieraťa | Hlodavce |
| Farba | Biela |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Škrečok, Gerbil |
| Vybavenie | Navijak, Debnička na odpadky, Misa, Fontána |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória produktu | Zásobník na podstielku, Klietka |
| Skladacie | Nie |
| Kategória | Pre myši a potkany, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika, Pre škrečka |
| Výška | 280 mm |
| Hmotnosť | 1,74 kg |
| Šírka | 410 mm |
| Hĺbka | 270 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336022060140 |
| Typ produktu: | Klietka |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Typ zvieraťa: | Hlodavce |
| Farba: | Biela |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Škrečok, Gerbil |
| Vybavenie: | Navijak, Debnička na odpadky, Misa, Fontána |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória produktu: | Zásobník na podstielku, Klietka |
| Skladacie: | Nie |
| Kategória: | Pre myši a potkany, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika, Pre škrečka |
| Výška: | 280 mm |
| Hmotnosť: | 1,74 kg |
| Šírka: | 410 mm |
| Hĺbka: | 270 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
