ZOLUX Classic 100 cm - klietka pre hlodavce
Kód: DLZZOUKLA0008Podrobný popis
ZOLUX Classic 100 cm - klietka pre hlodavce| Vybavenie | Jasle na seno |
| Farba | Seledyn, Tmavo šedá |
| Otočné kolieska | Nie |
| Kategória produktu | Klietka |
| Typ produktu | Klietka |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Hlodavec, kat |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Materiál | Kov, Plast |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Typ zvieraťa | Hlodavce |
| Kategória | Pre morča, Pre králika, Pre myši a potkany, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika |
| Výška | 380 mm |
| Hĺbka | 520 mm |
| Šírka | 980 mm |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336020054363 |
| Vybavenie: | Jasle na seno |
| Farba: | Seledyn, Tmavo šedá |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Typ produktu: | Klietka |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Hlodavec, kat |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Typ zvieraťa: | Hlodavce |
| Kategória: | Pre morča, Pre králika, Pre myši a potkany, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika |
| Výška: | 380 mm |
| Hĺbka: | 520 mm |
| Šírka: | 980 mm |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
