ZOLUX Classic 100 - klietka pre hlodavce - 98 x 52 x 38cm
Kód: DLZZOUKLA0007Podrobný popis
ZOLUX Classic 100 - klietka pre hlodavce - 98 x 52 x 38cm| Kategória | Pre myši a potkany, Pre škrečka, Pre morča, Pre hlodavce |
| Materiál | Kov, Plast |
| Vybavenie | Podávač |
| Kategória produktu | Klietka |
| Farba | Šedá |
| Šírka | 980 mm |
| Hĺbka | 520 mm |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Výška | 380 mm |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336022054361 |
| Kategória: | Pre myši a potkany, Pre škrečka, Pre morča, Pre hlodavce |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Vybavenie: | Podávač |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Farba: | Šedá |
| Šírka: | 980 mm |
| Hĺbka: | 520 mm |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Výška: | 380 mm |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
