Zolux Klietka Neo Cozy pre veľké hlodavce H80, čierna farba
Kód: DLZZOUKLA0010Podrobný popis
Zolux Klietka Neo Cozy pre veľké hlodavce H80, čierna farba| Materiál | Kov, Plast |
| Typ produktu | Klietka |
| Kategória produktu | Klietka |
| Typ zvieraťa | Hlodavce |
| Farba | Čierna |
| Otočné kolieska | Nie |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Kategória | Pre králika, Pre škrečka, Pre myši a potkany, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika, Pre morča, Pre činčilu |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Výška | 800 mm |
| Výška klietky s nohami | 109 cm |
| Hĺbka | 480 mm |
| Šírka | 780 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336022056204 |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Typ produktu: | Klietka |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Typ zvieraťa: | Hlodavce |
| Farba: | Čierna |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Kategória: | Pre králika, Pre škrečka, Pre myši a potkany, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika, Pre morča, Pre činčilu |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Výška: | 800 mm |
| Výška klietky s nohami: | 109 cm |
| Hĺbka: | 480 mm |
| Šírka: | 780 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
