Zolux Klietka Neo Cozy pre veľké hlodavce H80, sivá farba
Kód: DLZZOUKLA0009Podrobný popis
Zolux Klietka Neo Cozy pre veľké hlodavce H80, sivá farba| Vybavenie | Poschodie, Navijak, Drevený dom, Misa, Rebrík |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Typ zvieraťa | Hlodavce |
| Typ produktu | Klietka |
| Kategória | Pre hlodavce |
| Otočné kolieska | Nie |
| Farba | Šedá |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Králik, morča, činčila |
| Kategória produktu | Klietka |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Materiál | Kov, plast, drevo |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 480 mm |
| Šírka | 780 mm |
| Výška klietky s nohami | 109 cm |
| Hmotnosť | 8 kg |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336020056206 |
| Vybavenie: | Poschodie, Navijak, Drevený dom, Misa, Rebrík |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Typ zvieraťa: | Hlodavce |
| Typ produktu: | Klietka |
| Kategória: | Pre hlodavce |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Farba: | Šedá |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Králik, morča, činčila |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Materiál: | Kov, plast, drevo |
| Výška: | 800 mm |
| Hĺbka: | 480 mm |
| Šírka: | 780 mm |
| Výška klietky s nohami: | 109 cm |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
