Zolux Klietka Neo Muki pre veľké hlodavce H58, čierna
Kód: DLZZOUKLA0012Podrobný popis
Zolux Klietka Neo Muki pre veľké hlodavce H58, čierna| Typ produktu | Klietka |
| Kategória | Pre morča, Pre škrečka, Pre myši a potkany, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika, Pre králika, Pre činčilu |
| Otočné kolieska | Nie |
| Materiál | Kov, Plast |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Hlodavec, kat |
| Kategória produktu | Klietka |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Typ zvieraťa | Hlodavce |
| Farba | Čierna |
| Výška klietky s nohami | 87,5 cm |
| Hĺbka | 480 mm |
| Výška | 580 mm |
| Šírka | 780 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336022056211 |
| Typ produktu: | Klietka |
| Kategória: | Pre morča, Pre škrečka, Pre myši a potkany, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika, Pre králika, Pre činčilu |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Hlodavec, kat |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Typ zvieraťa: | Hlodavce |
| Farba: | Čierna |
| Výška klietky s nohami: | 87,5 cm |
| Hĺbka: | 480 mm |
| Výška: | 580 mm |
| Šírka: | 780 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
