ZOLUX Neo Muki H58 grey - klietka pre hlodavce
Kód: DLZZOUKLA0011Podrobný popis
ZOLUX Neo Muki H58 grey - klietka pre hlodavce| Kategória | Pre králika, Pre myši a potkany, Pre morča, Pre činčilu, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika |
| Vybavenie | Podávač, Poschodie x 2 |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Kov, Plast, Drevo |
| Kategória produktu | Klietka |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Rozstup tyčí | 15 mm |
| Šírka | 780 mm |
| Hĺbka | 480 mm |
| Výška | 580 mm |
| Výška klietky s nohami | 87,5 cm |
| Hmotnosť | 5 kg |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336020056213 |
| Kategória: | Pre králika, Pre myši a potkany, Pre morča, Pre činčilu, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika |
| Vybavenie: | Podávač, Poschodie x 2 |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Farba: | Šedá |
| Materiál: | Kov, Plast, Drevo |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Rozstup tyčí: | 15 mm |
| Šírka: | 780 mm |
| Hĺbka: | 480 mm |
| Výška: | 580 mm |
| Výška klietky s nohami: | 87,5 cm |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
