ZOLUX Neo Nigha H36 - klietka pre hlodavce
Kód: DLZZOUKLA0017Podrobný popis
ZOLUX Neo Nigha H36 - klietka pre hlodavce| Otočné kolieska | Nie |
| Kategória | Pre škrečka, Pre králika, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika, Pre myši a potkany |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Hlodavec, kat |
| Vybavenie | Poschodie, Rebrík, Drevený dom, Misa, Navijak |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Kov, plast, drevo |
| Typ zvieraťa | Hlodavce |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória produktu | Klietka |
| Typ produktu | Klietka |
| Výška | 360 mm |
| Hĺbka | 480 mm |
| Výška klietky s nohami | 64,5 cm |
| Šírka | 780 mm |
| Hmotnosť | 5,7 kg |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336020056237 |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Kategória: | Pre škrečka, Pre králika, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika, Pre myši a potkany |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Hlodavec, kat |
| Vybavenie: | Poschodie, Rebrík, Drevený dom, Misa, Navijak |
| Farba: | Šedá |
| Materiál: | Kov, plast, drevo |
| Typ zvieraťa: | Hlodavce |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Typ produktu: | Klietka |
| Výška: | 360 mm |
| Hĺbka: | 480 mm |
| Výška klietky s nohami: | 64,5 cm |
| Šírka: | 780 mm |
| Hmotnosť: | 5,7 kg |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
