ZOLUX Neo Nigha malá H36 čierna - klietka pre hlodavce - 1 kus
Kód: DLZZOUKLA0018Podrobný popis
ZOLUX Neo Nigha malá H36 čierna - klietka pre hlodavce - 1 kus| Typ zvieraťa | Hlodavce |
| Materiál | Kov, Plast, Drevo |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Kategória | Pre myši a potkany, Pre škrečka, Pre hlodavce |
| Vybavenie | Navijak, Drevený dom, Misa |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Hlodavec, kat |
| Farba | Čierna |
| Kategória produktu | Klietka |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Typ produktu | Klietka |
| Šírka | 780 mm |
| Hĺbka | 360 mm |
| Výška | 480 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336022056235 |
| Typ zvieraťa: | Hlodavce |
| Materiál: | Kov, Plast, Drevo |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Kategória: | Pre myši a potkany, Pre škrečka, Pre hlodavce |
| Vybavenie: | Navijak, Drevený dom, Misa |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Hlodavec, kat |
| Farba: | Čierna |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Typ produktu: | Klietka |
| Šírka: | 780 mm |
| Hĺbka: | 360 mm |
| Výška: | 480 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
