ZOLUX Neolife 100 blue - klietka pre cavia domácu
Kód: DMZZOUKLA0016Podrobný popis
ZOLUX Neolife 100 blue - klietka pre cavia domácu| Vybavenie | Podávač, Rebrík, Poschodie, Misa |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Kategória produktu | Klietka |
| Kategória | Pre hlodavce, Pre morča |
| Materiál | Kov, Plast, Drevo |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Farba | Modrá |
| Výška | 760 mm |
| Rozstup tyčí | 15 mm |
| Hĺbka | 540 mm |
| Šírka | 990 mm |
| Hmotnosť | 7,5 kg |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336026056620 |
| Vybavenie: | Podávač, Rebrík, Poschodie, Misa |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Kategória: | Pre hlodavce, Pre morča |
| Materiál: | Kov, Plast, Drevo |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Farba: | Modrá |
| Výška: | 760 mm |
| Rozstup tyčí: | 15 mm |
| Hĺbka: | 540 mm |
| Šírka: | 990 mm |
| Hmotnosť: | 7,5 kg |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
