ZOLUX Neolife 100 green - králičia klietka
Kód: DMZZOUKLA0012Podrobný popis
ZOLUX Neolife 100 green - králičia klietka| Materiál | Kov, Plast, Drevo |
| Kategória | Pre myši a potkany, Pre králika |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Vybavenie | Rebrík, Misa, Podávač, Poschodie |
| Kategória produktu | Klietka |
| Farba | Zelená |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Hĺbka | 540 mm |
| Rozstup tyčí | 15 mm |
| Výška | 920 mm |
| Šírka | 990 mm |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336027056605 |
| Materiál: | Kov, Plast, Drevo |
| Kategória: | Pre myši a potkany, Pre králika |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Vybavenie: | Rebrík, Misa, Podávač, Poschodie |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Farba: | Zelená |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Hĺbka: | 540 mm |
| Rozstup tyčí: | 15 mm |
| Výška: | 920 mm |
| Šírka: | 990 mm |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
