ZOLUX Neolife 100 grey - klietka pre cavia domácu
Kód: DMZZOUKLA0017Podrobný popis
ZOLUX Neolife 100 grey - klietka pre cavia domácu| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória produktu | Klietka |
| Kategória | Pre hlodavce, Pre morča |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Materiál | Kov, Plast, Drevo |
| Vybavenie | Rebrík, Misa, Poschodie, Podávač |
| Farba | Šedá |
| Hmotnosť | 7,5 kg |
| Hĺbka | 540 mm |
| Šírka | 990 mm |
| Výška | 760 mm |
| Rozstup tyčí | 15 mm |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336022056624 |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Kategória: | Pre hlodavce, Pre morča |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Materiál: | Kov, Plast, Drevo |
| Vybavenie: | Rebrík, Misa, Poschodie, Podávač |
| Farba: | Šedá |
| Hmotnosť: | 7,5 kg |
| Hĺbka: | 540 mm |
| Šírka: | 990 mm |
| Výška: | 760 mm |
| Rozstup tyčí: | 15 mm |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
