ZOLUX Neolife 100 XL green - králičia klietka
Kód: DMZZOUKLA0015Podrobný popis
ZOLUX Neolife 100 XL green - králičia klietka| Materiál | Kov, Plast, Drevo |
| Vybavenie | Rebrík, Podávač, Poschodie, Misa |
| Kategória | Pre králika, Pre činčilu, Pre myši a potkany, Pre fretku |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória produktu | Klietka |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Farba | Zelená |
| Rozstup tyčí | 15 mm |
| Hĺbka | 540 mm |
| Šírka | 990 mm |
| Výška | 1140 mm |
| Hmotnosť | 10,5 kg |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336027056612 |
| Materiál: | Kov, Plast, Drevo |
| Vybavenie: | Rebrík, Podávač, Poschodie, Misa |
| Kategória: | Pre králika, Pre činčilu, Pre myši a potkany, Pre fretku |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Farba: | Zelená |
| Rozstup tyčí: | 15 mm |
| Hĺbka: | 540 mm |
| Šírka: | 990 mm |
| Výška: | 1140 mm |
| Hmotnosť: | 10,5 kg |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
