ZOLUX Neolife 80 blue - klietka pre škrečka
Kód: DMZZOUKLA0019Podrobný popis
ZOLUX Neolife 80 blue - klietka pre škrečka| Materiál | Drevo, Kov, Plast |
| Vybavenie | Chata, Navijak, Rebrík, Poschodie, Misa |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória produktu | Klietka |
| Farba | Modrá |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Kategória | Pre škrečka, Pre hlodavce |
| Výška | 750 mm |
| Hmotnosť | 6 kg |
| Hĺbka | 480 mm |
| Šírka | 780 mm |
| Rozstup tyčí | 9 mm |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336026056637 |
| Materiál: | Drevo, Kov, Plast |
| Vybavenie: | Chata, Navijak, Rebrík, Poschodie, Misa |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Farba: | Modrá |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Kategória: | Pre škrečka, Pre hlodavce |
| Výška: | 750 mm |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Hĺbka: | 480 mm |
| Šírka: | 780 mm |
| Rozstup tyčí: | 9 mm |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
