ZOLUX Neolife 80 grey - klietka pre pieskomila
Kód: DMZZOUKLA0022Podrobný popis
ZOLUX Neolife 80 grey - klietka pre pieskomila| Kategória produktu | Klietka |
| Kategória | Pre hlodavce, Pre myši a potkany |
| Materiál | Kov, Plast |
| Vybavenie | Chata, Misa, Rebrík x 2, Poschodie x 2, Navijak |
| Farba | Šedá |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Rozstup tyčí | 9 mm |
| Výška | 480 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Šírka | 780 mm |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336022056648 |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Kategória: | Pre hlodavce, Pre myši a potkany |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Vybavenie: | Chata, Misa, Rebrík x 2, Poschodie x 2, Navijak |
| Farba: | Šedá |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Rozstup tyčí: | 9 mm |
| Výška: | 480 mm |
| Hĺbka: | 450 mm |
| Šírka: | 780 mm |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
