ZOLUX Neolife Connect - klietka pre králika - 101,5x54x51cm
Kód: DMZZOUKLA0024Podrobný popis
ZOLUX Neolife Connect - klietka pre králika - 101,5x54x51cm| Možnosť pripojenia modulov | Áno |
| Kategória | Pre králika, Pre nočného vtáčika, Pre morča |
| Kategória produktu | Klietka |
| Vybavenie | Drevený dom, Misa, Podávač |
| Materiál | Drevo, Kov, Plast |
| Farba | Šedá |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Výška | 540 mm |
| Hĺbka | 510 mm |
| Šírka | 1015 mm |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336026054411 |
| Možnosť pripojenia modulov: | Áno |
| Kategória: | Pre králika, Pre nočného vtáčika, Pre morča |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Vybavenie: | Drevený dom, Misa, Podávač |
| Materiál: | Drevo, Kov, Plast |
| Farba: | Šedá |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Výška: | 540 mm |
| Hĺbka: | 510 mm |
| Šírka: | 1015 mm |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
